wtorek, 25 lutego 2014

#Karolina, czyli wiosenna rusałka

Cześć! Pierwszy konkretny post tutaj :)

Chciałam się dzisiaj podzielić z wami zdjęciami Karoliny, które robiłam jeszcze w maju. Była to chyba najkrótsza sesja jaką zrobiłam. Wizja młodej dziewczyny w białej sukience, na boso, z wiankiem na włosach, długich włosach, chodziła za mną już długo. Gorący dzień tylko uświadczył mnie w przekonaniu, że najwyższy czas ją spełnić. Pojechałam od razu do Karoliny, wybrałyśmy sukienkę, jedynym problemem okazał się wianek. Fakt, w maju nie trudno o jakieś kwiatki, jednak mlecze nie były dla mnie najodpowiedniejszym wyborem, dlatego postanowiłyśmy wykorzystać sztuczne kwiatki, które znalazłyśmy w domu. Tak oto powstały te zdjęcia.Karolina pomimo młodego wieku oraz braku doświadczenia jest moją najlepszą modelką. Bardzo swobodnie czuje się przed obiektywem, a efekty jej pracy zawsze wychodzą bardzo dobrze. Dlatego zdjęć z jej udziałem mam najwięcej, co z resztą zdołacie jeszcze zaobserwować.

Na dzisiaj byłoby to chyba wszystko co mam wam do przekazania. Mam zadzieję, że zdjęcia się wam podobają. Chętnie poznałabym wasze zdanie, dlatego zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam!
Natalia.

7 komentarzy:

  1. przepiękne zdjęcia, niesamowita modelka !

    OdpowiedzUsuń
  2. Natalia masz talent do zdjęć. Kocham twoje sesje i zdjęcia jakie robisz. Ta sesja sprawia wrażenia swobody i ukojenia duszy pod wpływem delikatnych kolorów jeszcze wiosny. Rób więcej sesji. Wychodząc Ci, masz talent dziewczyno! Wykorzystaj go :P :)

    OdpowiedzUsuń